Haftalık Ders Programı

2016 – 2017 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Programı




1. SINIF

Ders
Saat
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
1
8.30-9.15
MAT 1009
Matematik I –A
A201
TDL 1001
Türk Dili I-A
A304
FIZ 1101
Fizik I-B (Uygulama)
A204
TDL 1001
Türk Dili I-B
A204
2
9.25-10.10
MAT 1009
Matematik I –A
A201
TDL 1001
Türk Dili I-A
A304
FIZ 1101
Fizik I-B (Teorik)
A201
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – A
Prof.Dr. Azize Ayol
A204
FIZ 1101
Fizik I-B (Uygulama)
A204
TDL 1001
Türk Dili I-B
A204
KİM 1015
Kimya – A (Teorik)
Dr. Zihni Yılmaz
A204
3
10.20-11.05
MAT 1009
Matematik I – B
A201
TBT 1003
Temel Bilgi Teknolojileri – B (Teo)
Prof.Dr. Tolga Elbir
LAB4
ATA 1001
Atatürk İlkeleri ve Inkilap Tarihi-A
A201
FIZ 1101
Fizik I-B (Teorik)
A201
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – A
Prof.Dr. Azize Ayol
A204
FIZ 1101
Fizik I – A (Uygulama)
A204
ATA 1001
Atatürk İlkeleri ve Inkilap Tarihi-B
A204
KİM 1015
Kimya – A (Teorik)
Dr. Zihni Yılmaz
A204
4
11.15-12.00
MAT 1009
Matematik I – B
A201
TBT 1003
Temel Bilgi Teknolojileri – B (Uyg)
Prof.Dr. Tolga Elbir
LAB4
ATA 1001
Atatürk İlkeleri ve Inkilap Tarihi-A
A201
FIZ 1101
Fizik I-B (Teorik)
A201
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – A
Prof.Dr. Azize Ayol
A204
FIZ 1101
Fizik I – A (Uygulama)
A204
ATA 1001
Atatürk İlkeleri ve Inkilap Tarihi-B
A204
KİM 1015
Kimya – A (Teorik)
Dr. Zihni Yılmaz
A204
5
13.00-13.45
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – B
Yrd.Doç.Dr. Serpil Özmıhçı
A204
MAT 1009
Matematik I –A
A201
ÇEV 1051
Çevre Mühendisliğine Giriş – A
Prof.Dr. Ayşegül Pala
A201
FIZ 1101
Fizik I-A (Teorik)
A201
İNŞ 2011
Teknik Resim – B (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
İNŞ 2011
Teknik Resim – A (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
KİM 1015
Kimya – B (Uygulama)
Yrd.Doç.Dr. Enver Y. Küçükgül
A204
KİM 1015
Kimya – B (Teorik)
Yrd.Doç.Dr. Enver Y. Küçükgül
A204
İNŞ 2011
Teknik Resim – C (Teo)
Doç. Dr. Cüneyt Akal
B102
6
13.55-14.40
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – B
Yrd.Doç.Dr. Serpil Özmıhçı
A204
MAT 1009
Matematik I –A
A201
ÇEV 1051
Çevre Mühendisliğine Giriş – A
Prof.Dr. Ayşegül Pala
A201
FIZ 1101
Fizik I-A (Teorik)
A201
İNŞ 2011
Teknik Resim – B (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
İNŞ 2011
Teknik Resim – A (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
KİM 1015
Kimya – B (Uygulama)
Yrd.Doç.Dr. Enver Y. Küçükgül
A204
KİM 1015
Kimya – B (Teorik)
Yrd.Doç.Dr. Enver Y. Küçükgül
A204
İNŞ 2011
Teknik Resim – C (Teo)
Doç. Dr. Cüneyt Akal
B102
7
14.50-15.35
ÇEV 1003
Teknik İngilizce – B
Yrd.Doç.Dr. Serpil Özmıhçı
A204
MAT 1009
Matematik I – B
A201
ÇEV 1051
Çevre Mühendisliğine Giriş – B
Prof.Dr. Ayşegül Pala
A201
FIZ 1101
Fizik I-A (Teorik)
A201
İNŞ 2011
Teknik Resim – B (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
İNŞ 2011
Teknik Resim – A (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
KİM 1015
Kimya – A (Uygulama)
Dr. Zihni Yılmaz
A204
TBT 1003
Temel Bilgi Teknolojileri – A (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Serkan Eker
LAB4
KİM 1015
Kimya – B (Teorik)
Yrd.Doç.Dr. Enver Y. Küçükgül
A204
İNŞ 2011
Teknik Resim – C (Uyg)
Doç. Dr. Cüneyt Akal
B102
8
15.45-16.30
İNŞ 2011
Teknik Resim – A (Uyg)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
MAT 1009
Matematik I – B
A201
ÇEV 1051
Çevre Mühendisliğine Giriş – B
Prof.Dr. Ayşegül Pala
A201
İNŞ 2011
Teknik Resim – B (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A301
İNŞ 2011
Teknik Resim – C (Uyg)
Doç. Dr. Cüneyt Akal
B102
KİM 1015
Kimya – A (Uygulama)
Dr. Zihni Yılmaz
A204
TBT 1003
Temel Bilgi Teknolojileri – A (Uyg)
Yrd.Doç.Dr. Serkan Eker
LAB4





2. SINIF

Ders
Saat
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
1
8.30-9.15
İNŞ 2021
Çevre Mühendisleri İçin Malzeme
Prof.Dr.Deniz Dölgen
A104
2
9.25-10.10
İNŞ 2013
Mukavemet- A
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
CEV 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-A
Dr. Zihni Yılmaz
A201
ÇEV 2009
Çevre Mikrobiyolojisi-B (Teo)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ 2021
Çevre Mühendisleri İçin Malzeme
Prof.Dr.Deniz Dölgen
A104
İNŞ2019
Akışkanlar Mekaniği
Prof.Dr. Ayşe Filibeli
A104
Cev 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-B
Doç.Dr. Neval Baycan
A204
3
10.20-11.05
İNŞ 2013
Mukavemet- A
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
Cev 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-A
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A201
ÇEV 2009
Çevre Mikrobiyolojisi-B (Teo)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
ÇEV 2009
Çevre
Mikrobiyolojisi-A (Uyg)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ2019
Akışkanlar Mekaniği
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A104
Cev 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-B
Doç.Dr. Neval Baycan
A204
4
11.15-12.00
İNŞ 2013
Mukavemet- A
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
Cev 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-A
Yrd.Doç.Dr. Ebru Çokay
A201
İNŞ 2013
Mukavemet- B
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
ÇEV 2009
Çevre
Mikrobiyolojisi-A (Uyg)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ2019
Akışkanlar Mekaniği
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A104
Cev 2007
Çevre Mühendisliği Kimyası II-B
Dr. Zihni Yılmaz
A204
5
13.00-13.45
ÇEV 2009
ÇEVRE MİKROBİYOLOJİSİ-A (Teo)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-B
Doç.Dr. Serkan Mısır
A104
İNŞ 2013
Mukavemet- B
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
ÇEV 2009
Çevre Mikrobiyolojisi-B (Uyg)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-A
Dr. Aydın Saatçi
A204
6
13.55-14.35
ÇEV 2009
ÇEVRE MİKROBİYOLOJİSİ-A (Teo)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-B
Doç.Dr. Serkan Mısır
A104
İNŞ 2013
Mukavemet- B
Prof. Dr. Halit Yazıcı
A104
ÇEV 2009
Çevre Mikrobiyolojisi-B (Uyg)
Prof.Dr. Delya Sponza
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-A
Dr. Aydın Saatçi
A204
7
14.50-15.35
MAT 2011
Matematik III –A
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-B
Doç.Dr. Serkan Mısır
A104
MAT 2011
Matematik III –A
A104
İNŞ 2009
DİNAMİK-A
Dr. Aydın Saatçi
A204
MAT 2011
Matematik III –B
A304
MAT 2011
Matematik III –B
A304
8
15.45 – 16.30
MAT 2011
Matematik III –A
A104
MAT 2011
Matematik III –A
A104
MAT 2011
Matematik III –B
A304
MAT 2011
Matematik III –B
A304





3. SINIF

Ders
Saat
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
1
8.30-9.15
MSİ/MTS

ÇEV 3569
Katı Atıklar (Teo)
Doç.Dr. Görkem Akıncı
A201
2
9.25-10.10
MSİ/MTS
ÇEV 3521
Kimyasal Prosesler (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Serkan Eker
A104
ÇEV 3569
Katı Atıklar (Teo)
Doç.Dr. Görkem Akıncı
A201
ÇEV 3025
Su Getirme (Uyg)
Yrd.Doç.Dr. Sevgi Güneş
A304
ÇEV 3569
Katı Atıklar (Teo)
Doç.Dr.Görkem Akıncı
A201
3
10.20-11.05
MSİ/MTS

ÇEV 3521
Kimyasal Prosesler (Teo)
Prof.Dr. Ayşegül Pala A104
CEV 3513
Temel İşlemler (Uyg)
Yrd. Doç. Dr. Ezgi Akdemir
A304
ÇEV 3025
Su Getirme (Teo)
Prof.Dr. Davut Özdağlar- A304
ÇEV 3569
Katı Atıklar (Uyg)
Doç.Dr.Görkem Akıncı
A201
4
11.15-12.00
MSİ/MTS
ÇEV 3521
Kimyasal Prosesler (Uyg)
Prof.Dr. Ayşegül Pala
A104
CEV 3513
Temel İşlemler (Teo)
Prof.Dr. Adem Özer
A304
İNŞ 3517
Yapı Mühendisliği
Prof.Dr.Ömer Zafer Alku
A304
MSİ/MTS
5
13.00-13.45
ÇEV 3523
Çevresel Taşınım Süreçleri
Doç.Dr. Alper Elçi
A304
CEV 3513
Temel İşlemler (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ezgi Akdemir
A304
ÇEV 3517
Su Kalitesi Kontrolü
Doç.Dr.Orhan Gündüz
A204
İNŞ 3517
Yapı Mühendisliği
Prof.Dr.Ömer Zafer Alku
A304
MSİ/MTS
İNŞ 3015
Zemin Mekaniği B
Doç.Dr.Yeliz Aksoy
A302
6
13.55-14.40
ÇEV 3523
Çevresel Taşınım Süreçleri
Doç.Dr. Hülya Boyacıoğlu
A304
CEV 3513
Temel İşlemler (Teo)
Yrd.Doç.Dr. Ezgi Akdemir
A304
ÇEV 3517
Su Kalitesi Kontrolü
Doç.Dr.Orhan Gündüz
A204
İNŞ 3517
Yapı Mühendisliği
Prof.Dr.Yıldırım Ertutar-
A304
MSİ/MTS
İNŞ 3015
Zemin Mekaniği B
Doç.Dr. Hakan Ören-oç.Dr.Yeliz Aksoy
A302
7
14.50-15.35
MSİ/MTS
ÇEV 3025
Su Getirme (Teo)
Prof.Dr. Davut Özdağlar
A304
ÇEV 3517
Su Kalitesi Kontrolü
Doç.Dr.Orhan Gündüz
A204
İNŞ 3015
Zemin Mekaniği A
Doç.Dr. Hakan Ören- A304
MSİ/MTS
İNŞ 3017
YAPI MÜHENDİSLİĞİ I
Prof. Dr.Yıldırım Ertutar
A 303
8
15.45-16.30
MSİ/MTS
ÇEV 3025
Su Getirme (Teo)
Prof.Dr. Davut Özdağlar
A304
İNŞ 3015
Zemin Mekaniği A
Doç.Dr. Hakan Ören- A304
MSİ/MTS
İNŞ 3017
YAPI MÜHENDİSLİĞİ I
Prof. Dr. Yıldırım Ertutar
A 303





4. SINIF

Ders
Saat
Pazartesİ
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
1
8.30-9.15
2
9.25-10.10
ÇEV 4001
İçme Suyu Arıtma Tesisi Tasarımı
Prof.Dr.Deniz Dölgen- A203
3
10.20-11.05
ÇEV4767
Kullanılmış Suların Arıtılması
Prof.Dr. Ayşe Filibeli
A302
ÇEV 4001
İçme Suyu Arıtma Tesisi Tasarımı
Prof.Dr.Deniz Dölgen- A203
ÇEV4010
Anaerobik Arıtma
Prof.Dr.Ayşe Filibeli
A302
ÇEV4767
Kullanılmış Suların Arıtılması
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A302
ÇEV 4721
Çevresel Modelleme (Teo)
Doç.Dr. Orhan Gündüz
A302
ÇEV 4038
Hava Kirliliği Ölçüm Teknikleri
Prof.Dr. Abdurrahman Bayram
A303
4
11.15-12.00
ÇEV4767
Kullanılmış Suların Arıtılması
Prof.Dr. Ayşe Filibeli
A302
ÇEV 4001
İçme Suyu Arıtma Tesisi Tasarımı
Prof.Dr.Necdet Alpaslan
A203
ÇEV4010
Anaerobik Arıtma
Prof.Dr.Ayşe Filibeli
A302
ÇEV4767
Kullanılmış Suların Arıtılması
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A302
ÇEV 4721
Çevresel Modelleme (Uyg)
Doç.Dr. Orhan Gündüz
A302
ÇEV 4038
Hava Kirliliği Ölçüm Teknikleri
Prof.Dr. Abdurrahman
A303
5
13.00-13.45
CEV 4763
Çevre Yönetimi
Prof.Dr.Abdurrahman Bayram
A201
ÇEV 4020
Hava Kalitesi Modelleri
Prof.Dr. Tolga Elbir
LAB4
ÇEV 4721
Çevresel Modelleme (Teo)
Doç..Dr. Alper Elçi
A302
ÇEV 4719
Deniz Deşarjları
Prof.Dr.Deniz Dölgen
A303
ÇEV 4773
Çevre Sistemleri Analizi
Doç.Dr. Hülya Boyacıoğlu
A104
ÇEV 4089
Arıtma Tesisi Hidroliği
Prof.Dr. Necdet Alpaslan
A303
6
13.55-14.40
CEV 4763
Çevre Yönetimi
Prof.Dr.Abdurrahman Bayram
A201
ÇEV 4020
Hava Kalitesi Modelleri
Prof.Dr. Tolga Elbir
LAB4
ÇEV 4721
Çevresel Modelleme (Teo)
Doç.Dr. Alper Elçi
A302
ÇEV 4719
Deniz Deşarjları
Prof.Dr. Necdet Alpaslan
A303
ÇEV 4773
Çevre Sistemleri Analizi
Doç.Dr. Hülya Boyacıoğlu
A104
ÇEV 4089
Arıtma Tesisi Hidroliği
Prof.Dr. Necdet Alpaslan
A303
7
14.50-15.35
CEV 4763
Çevre Yönetimi
Prof.Dr.Abdurrahman Bayram
A201
ÇEV 4095
Çevre Mühendisliğinde Nanoteknolojik Uygulamalar
A303
CEV 4024
Atık Azaltma Teknikleri
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A202
ÇEV 4773
Çevre Sistemleri Analizi
Doç.Dr. Hülya Boyacıoğlu
A104
ÇEV 4052
Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Dr. Yalçın Özdemir
LAB4
8
15.45-16.30
ÇEV 4095
Çevre Mühendisliğinde Nanoteknolojik Uygulamalar
A303
CEV 4024
Atık Azaltma Teknikleri
Prof.Dr. Nurdan Büyükkamacı
A202
ÇEV 4052
Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Dr. Yalçın Özdemir
LAB4
Seçmeli dersler


Sidebar Menu